Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termíny našich vystoupení

Příspěvky

Termíny akcí 2018

4. 1. 2018

28.1.2018  Dětský krojový ples Bulhary-v 14 h

3.2.2018    Krojový ples Moravský Žižkov 19 h

11.2.2018   Fašaňk v MŽ-sraz v 14 h u KD

17.2.2018   Dětský krojový ples ve Velkých Bílovicích

15.4.2018   Beseda pro důchodce v MŽ v KD-15 h - CM+verbíři,zpěváčci

21.-22.4.2018   Minisoustředění celého souboru i CM v Němčičkách, doprava autobusem, odjezd 21.4. v 7,30 od KD, příjezd okolo 12,00  - 22.4.

30.4.2018   Pálení čarodějnic, v 16,30 přejezd na kolách, od 17  hry

6.5.2018   Vítání občánků - CM+ zpěváčci v 10,30 na obecním úřadě MŽ

27.5.2018  Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka v KD v Šakvicích 15 h

8.6.2018 Spaní pod širákem v Agrární v 17,30

17.6. Dětské krojové hody v V.Bílovicích-sraz u kostela v 14,15

18.8.2018   Předhodovka v 19,30 v MŽ

19.8.2018   Hodový průvod v MŽ, po sóle strárků, sólo Žižkovjánek

 

Termíny akcí 2017

4. 1. 2017

21.1.2017  Krojový ples MŽ 19 h-velké děti-Moravská beseda

5.2. - Dětský krojový ples v Bulharech 14 h

11.2.  Minisoustředění na obecním úřadě v MŽ-velké děti a některé z malého souboru, odpoledne s CM, čas upřesníme

12.2. - Dětský krojový ples ve St.Břeclavi v 14 h

18.2.  Dětský krojový ples ve Velkých Bílovicích v 14 h

26.2. Fašaňkový průvod MŽ - v 14 h sraz u KD-všichni i CM v maskách nebo civilu včetně dospělých, kluci v třaslavicích, kožůškách a beranicích

26.3. Vítání občánků - 10 a 11 na obci, některé malé děti

26.3.  Krojový ples v Drnholci - 14 h

26.3.  Zpěváček Podluží-St.Poddvorov 14 h

8.4. Velikonoční vystoupení v Synagoze- obě skupiny, CM

22.4.  Přehlídka souborů Podluží-Kostice

23.4.  Beseda pro důchodce v MŽ 15 h

29.4. Vystoupení ve VB v KD-velké děti, CM-19 h

30.4. Pálení čarodějnic v Agrární v MŽ- kdo chce za čaroděje a čarodějky v kostýmu,

v 16,30 přelet nad MŽ na kolách, od 17 h hry pro děti

11.5. Vystoupení pro důchodce v Břeclavi - mladší skupina dětí 16 h, CM

13.5. Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka v 16 h V.Pavlovice

21.5. Soutěž dětských verbířů Podluží-Kostice

28.5.  Vystoupení v Hustopečích - v 15,30 h, jedna nebo obě skupiny, CM, odjezd autobusu cca v 13,45 MŽ, 14 h VB

9.6.  Spaní pod širákem, táborák v Agrární 17 h

11.6.  Kraj beze stínu Krumvíř- všichni i CM 15 h, odjezd autobusu cca v 12,50 h

22.-23.6.  Slavnosti ve Strážnici-  starší děti, generálka 22.6.od 14 h, 23.6.od 10,30, vystoupení skanzen 23.6. od 17 h

19.8. Předhodové zpívání 19,30-všichni, CM

20.8. Hodový průvod obcí 14 h-děti v krojích

2.9.  Národopisné slavnosti-Těšany, starší skupina, odjezd BUS 12,30

16.9. Vinobraní Velké Pavlovice - starší děti,CM- 13 h-30 min

30.9. Vystoupení k oslave 70.tin Jaroslava Švacha-MŽ 20 h KD-všichni

5.10. Vystoupení pro důchodce Dům školství v 14 h-malé děti, CM

7.10. Vystoupení na Valtickém vinobraní-veké děti,CM,bus 8,30 z MŽ

4.11. Oslava 70tin J.Švacha-Dům školství-starší děti, CM 19 h

18.11. Výstava Varga-Dělnický dům, Břeclav-17 h-CM, zpěváčci

19.11. Vítání občánků na obecním úřadě v MŽ-CM,zpěváčci 10,30

25.11. Vánoční tvoření KD MŽ - od 17 h,  schůze spolku od 19 h

3.12.  Obchůzky s vánočními koledami a hrami ve Strážnici ve skanzenu 9-16 h, odjezd autobusem v 8, malé i velké děti, CM  bez cimbálu

17.12. Vánoční jarmark od 16 h, vystoupení-17,30 h, MŽ, sólo

 

Termíny akcí 2016

30. 10. 2015

2.1.2016   Tříkrálové vystoupení ve Velkých Bílovicích u sóla v 16,15

6.1. 2016  Tříkrálové vystoupení v Břeclavi v synagoze v 17 hodin

23.1.2016 Krojový ples v MŽ -v 19 h - velké děti

31.1.2016 Dětský krojový ples v Bulharech 14 h

7.2.2016   Fašaňk v MŽ v 14 h

14.2.2016  Dětský krojový ples ve Staré Břeclavi 14 h

21.2.2016     Výběrové kolo pěvecké soutěže O malovaný tulipán-14 h St.Břeclav

6.3.  Vystoupení k MDŽ Břeclav 14 h-velké děti s CM

20.3. Vítání občánků MŽ - 10,30 - malé děti

2.4.2016  Přehlídka dětských souborů Podluží v MŽ 14 h,generálka v 11 h

3.4.2016   Soutěž ve zpěvu O malovaný tulipán B.Š. 14 h St. Břeclav 

17.4.2016  Beseda pro důchodce v KD MŽ 15 h

30.4.2016  Pálení čarodějnic v Agrární 17 hodin

8.5. Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka- Vrbice 14,30,zkoušky od 13 h

12.5. Vystoupení Den matek 14 h - velké děti + CM

15.5.  Soutěž dětských verbířů Podluží- Josefov 16 h

21.5.  Jarní slavnost Jinačovice - celý den,včetně výletu do ZOO-obě skupiny,CM,odjezd v  8 h od křižovatky MŽ

5.6. Slavnost Božského srdce - mše v kostele v MŽ v 8,45 h,pak průvod v krojích ke kapličce a zpět

10.6.  Táborák k ukončení školního roku v Agrární, spaní pod širákem, od 17 h

18.6. Soutěž dětských verbířů Uherské Hradiště- zkouška od 8 h

         Spaní pod širákem od 17 h v Agrární, cesta za pokladem, táborák

16.7. Vystoupení všech dětí na předhodovce v Josefově-20 h,zkouška v KD MŽ 17 h

30.7. Vystoupení v Bábindole u Nitry-odjezd autobusem v 9 h

19.-28.8.  Workshop Augustov Polsko, děti od 13 let,odjezd 19.8.v 22 h

20.8. Předhodové zpívání 20,00

21.8. Hodový průvod a sólo MŽ 14,00

3.9.  Selský den - 13 h, CM, obě skupiny

        20 h - předhodovka v Týnci- Tade, René, Víťa V.

22.9. Vernisáž Varga- Břeclav, 17 h - CM, zpěváci

1.10.  Soustředění v KD MŽ od 9,30 pro děti

19.11. Kateřinská s kácením máje, vystoupení v 14 h s CM na sóle

26.11. Vystoupení v Synagoze v BV 15,30, obě skupiny, CM, vánoční prog.

27.11. Vystoupení na benefici v Pavlovicích-starší skupina, CM-16 h

3.12.  Vánoční tvoření výrobků od 15 h KD

8.12.   Vystoupení v Remedii - malé děti v 15 h, CM

10.12. Vystoupení-Kateřinské v 16,45 KD MŽ-všichni, CM

17.12.  Vánoční trhy v Uh.Hradišti, odjezd v 9,30 h bus, obě skupiny,CM,               vystoupení  od 11,30 h, je možné přijet i autem

21.12. Vánoční vystoupení s jarmarkem MŽ 16,30, vystoup.v 17,30-všichni, CM